Přeprava

Společnost Naarden International s.r.o. využívá k přepravě zboží služeb soukromého dopravce GEIS 

Ceník přepravy:

  • Zboží nad 2000,- dodání zdarma
  • Dobírka 120,-
  • Při platbě předem na účet 100,-

Osobní odběr v Praze: zdarma pro všechny Vaše objednávky
Zboží můžete vyzvednout na naší pobočce Praha 6 - Vokovice. Více informací o skladu naleznete zde. V některých případech nabízíme také rozvoz zboží.

 
Doprava nadrozměrných zásilek
Pokud obvodová délka zásilky přesahuje 300 cm nebo pokud hmotnost zásilky přesahuje 50 kg, řešíme dopravu individuálně s každým zákazníkem. Na takové zásilky se nevztahuje doprava zdarma vždy, cenu dopravy řešíme opět individuálně. V některých případech jsme schopni zásilku rozdělit do několika menších a doručit je běžným GEIS kurýrem. V jiných případech používáme speciálního přepravce nadrozměrných zásilek, se kterým rádi vyřešíme dopravu objemných a těžkých zásilek (např. palety substrátů) až před Vaše dveře. V případě větších objednávek si neváhejte říct o individuální cenovou kalkulaci.


Doprava do zemí EU
Do zahraničí zasíláme prostřednictvím GEIS. Ceny dopravy jsou vyšší. Budeme Vás kontaktovat a informovat o konkrétní částce. Dovolujeme si Vás upozornit, že při zasílání do zahraničí vždy vyžadujeme platbu předem na účet, dobírka není v tomto případě možná.